Cenk Duru
Facebook | Twitter

Beach Buggy Blitz Apk (Sınırsız Para Mod)OYUN ÖZELLİKLERİ:
★ "Sonsuz Sürücü" Çevre ★ 
iki kez aynı şekilde oynar asla ayrıntılı bir usul dünyada kilometrelerce Sürücü.
Unlockable İçerik ★ ★ bir ton 
yeni araba ve karakterler, yükseltme araba kilidini ve powerups ve araçlar performans artırma ile oyununuzu geliştirmek.
★ Sezgisel kontrol ★ 
almak ve oynamak kolay - ana zor. Tilt, dokunmatik ekran, ve en Gamepad destekler.
★ İnanılmaz fizik ★ 
tamamen modellenmiş, animasyonlu süspansiyonlar ile Ayrıntılı off-road powersliding fizik. Canavar kamyon spor otomobiller için, her araç benzersiz hissediyor.
★ Google Play oyunlar hizmetleri ★ 
kaydetmek ve senkronize oyun bulut, Başarılar kazanmak ve Liderler en yüksek puanları için Circles ile rekabet için Google hesabınızla giriş yapmalısın!
Dört Çekirdekli için ★ Özel efektler! ★ 
Nexus 7 ve Galaxy S3 gibi Dört Çekirdekli cihazları hareket bulanıklığı, lens sıçrama, mağaralar, gerçek zamanlı render araba gölgeler ve daha dinamik farlar gibi ekstra efektleri olsun!


Link : Bu Yazı Hakkında Birseyler Demek İstermisiniz ?

 1. elinize sağlık kesenize bereket :): :LEST GO

  YanıtlaSil
 2. Sitenizi beğenerek takip ediyorum. Sürekli güncel bilgiler paylaşılmakta. Üstelik bu bilgilerde boş bilgiler değil. Hepsi gündelik hayatta işimize yarar bilgiler. Umarım bu güncelliğinizi asla kaybetmezsiniz ve birçok makalenizde bizlere ışık tutarsanız. Bu yazıda diğer yazılar kadar bilgi verici ve kalite kokuyor.

  YanıtlaSil
 3. Adana Hafriyat sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Yıldızlar Hafriyat 1990’lı yılların başlarından beri sektörde iş tecrübelerimizle birlikte aile şirketimiz olan Yıldızlar adana hafriyat olarak hizmet vermekteyiz. adana hafriyat Sektördeki hizmetlerimizle fark oluşturacak işleri ilk günkü heyecanla ve istekle yapmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar özel sektör ve bir çok resmi kurumlarla yaptığımız işler referanslarımızdır.
  Dünya standartlarına uygun iş makineleriyle performansını daima en üst seviyede tutan firmamız ayrıca Adana Yıkım ve Adana Kazı dallarında idaalı bir şirket olup her türlü Adana Yıkım ve Adana Kazı işlerinide büyük bir özveri ile yapmaktadır.
  Adana Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden Yıldızlar Adana Hafriyat kalite, etkinlik süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana unsuru kabul etmektedir.
  Adana Hafriyat , Adana Yıkım ve Adana Kazı olarak hizmet çeşitliliğini geniş bir yelpazede gerçekleştirmeye devam etmektedir.

  Adana Yıkım ve Adana Kazı dallarındaki iş gücümüz konusunda Adanada parmakla gösterilen bir firma olduğumuzu referenslarımıza bakarak anlayabilirsiniz.

  Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden Yıldızlar Adana Hafriyat büyük projelere imza attı. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın çalışma disiplini ve azmidir.

  Adana Yıkım ve Adana Kazı hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

  YanıtlaSil

Sayfalar arasında geçiş yapmak için klavyeden yön tuşlarını (⇦ ⇨) kullanabilirsiniz.

ANASAYFA
© Tema | Cihanel
Her hakkı saklıymış felan...